ziemia - ozdoba

Wyjątkowa tablica korkowa – mapa świata na wyciągnięcie Twojej ręki!

Tablica korkowa „mapa świata” – idealny pomysł na prezent dla najbliższych!

Tablica korkowa „mapa świata” może stać się wprost perfekcyjnym pomysłem na prezent dla osób, które uwielbiają podróżować lub po prostu interesują się geografią. Dzięki niej mogą odznaczać miejscowości lub kraje, w których byli i cieszyć się zapełniającą kolekcją. Ten typ podarunku będzie naprawdę miłym gestem, który pokaże, jak piękny jest świat oraz ile jest w nim ciekawych miejsc podróży. Tablica korkowa „mapa świata” może sprawdzić się idealnie u osób zainteresowanych światem oraz niespotykanymi podróżami. Często jest także wieszana na ścianie w pokoju małej geografki lub małego geografa, którzy poprzez wbijanie pinezek łączonych kolorową nitką, mogą planować trasy swoich podróży.

Tablica korkowa „mapa świata” – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Tablica korkowa „mapa świata” ma naprawdę wiele zastosowań i może być umieszczana w wielu miejscach, np.: w sypialni, gdzie przed snem będziemy mogli puścić wodze fantazji i rozmarzyć się o podróżach w interesujące nas kraje, w pokoju dziecka, dla którego przyswajanie wiedzy z geografii stanie się przyjemniejsze, w domu podróżnika, który będzie mógł zaznaczać na niej miejsca, które już zobaczył oraz te, gdzie planuje się wybrać, w salonie, jako niebagatelna forma jego ozdoby, w biurze, gdzie najpilniejsze do zrobienia rzeczy zapisane na małych karteczkach zawisną na praktycznej mapie, a także w wielu innych miejscach.

Tablica korkowa mapa świata — naprawdę potężna kolekcja w sklepie wnętrzarskim Radimar!

Sklep wnętrzarski Radimar oferuje naprawdę szeroką gamę tablic korkowych w różnych wariantach estetycznych, które pasują do wnętrz w przeróżnych stylach. Tablica korkowa mapa świata dostępna jest w wielu kolorach, np. w błękicie, w odcieniach beżu i brązu, w antracycie czy ametyście. Jeśli cenisz sobie bardziej stonowane kolory, to z pewnością spodoba Ci się tablica korkowa mapa świata czarno-biała. Oferowane psa trzy rozmiary: mały, średni i duży.