Żyjemy w tak ciekawych czasach, że dostępne do kupienia jest praktycznie wszystko – zarówno rzeczy powszechnego użytku, jak i te odrobinę bardziej nietypowe. Jednym z takich nietypowych produktów są multimedialne fotele do grania (z głośnikami i subwooferem). W niniejszym artykule postaram się przybliżyć dostępne na polskim rynku fotele multimedialne oraz postaram się odpowiedzieć na pytanie czy warto nimi się interesować.

Fotel multimedialny X-Rocker Pro

fotel_multimedialny_xrocker

Fotel multimedialny X Rocker

Jednym z najpopularniejszych, najciekawszych i może najlepszych dostępnych na świecie foteli multimedialnych do grania jest seria X Rocker Pro. Została ona stworzona z myślą on zapewnieniu graczom maksymalnego poziomu rozrywki poprzez wygodnie siedzenie i wbudowane głośniki o dużej mocy. Seria X-Rocker zbiera pochwalne opinie w całym internecie.

Dużą zaletą jest dźwięk bezprzewodowo przesyłany do zintegrowanych głośników w systemie 2.1 – zatem żadna plątanina kabli nie będzie nam przeszkadzać pod nogami. W zagłówku umieszczone zostały dwa głośniki typu speakers, natomiast w dolnej części znajdziemy subwoofer do basu. Fotel z pewnością dostarcza wielu miłych wrażeń.

Wielu zapewne, zastanawia się jaka jest cena fotela X Rocker? Może być ona miłym zaskoczeniem, ponieważ wynosi ona w granicach 190 USD, czyli po obecnym kursie mniej niż 800 zł.

Niestety, wyżej opisanego fotela nie ma obecnie w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju. Konkretnie zainteresowani zmuszeni są poszukać go za granicą lub w drugim obiegu. Zachęcam do regularnego sprawdzenia oferta na portalach typu olx czy allegro.

Co można kupić w Polsce?

Obecnie „u nas” możemy znaleźć fotele multimedialne odrobinę innego typu oraz innych producentów. Poniżej przedstawiam kilka propozycji dostępnych od ręki w atrakcyjnej cenie: