Fotel Gamingowy Corsair T1 Race

Znana z produkcji gamingowych akcesoriów takich jak myszki czy klawiatury firma Corsair wchodzi w branżę foteli z modelem Corsair T1 Race. Czy jego jakość będzie równa poprzednim produktom? Czy warto jest swojej ceny? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym teście.

Sprawdzając opinie na temat tego fotela na różnych portalach międzynarodowych można zobaczyć bardzo pochlebne opinie. Sami przyznajemy też, że jego design jest świetny. Z jednej strony wygląda dość futurystycznie, a z drugiej jakby został wyjęty wprost z sportowego supersamochodu. Zobaczmy w jakie funkcje został jeszcze wyposażony.

Wygląd

Jak widać, środek fotela jest pikowany i bardzo mi to przypomina wyglądem pikowanie ze sportowych foteli w samochodzie spod znaku topowych Audi RS. Kolorowe wstawki na bokach i kolorowa nić tylko podkreślają jego sportowy charakter. Co tu dużo mówić - wygląd tego fotela stanowi dla mnie duży plus. Do wyboru jest kilka schematów kolorystycznych, m.in.: czarny, czarno-żółty, czarno-czerwony.

Trawałość

Leave a Reply