Eraqua systemy uzdatniania i filtrowania wody — stacja zmiękczająca wody

Firma Eraqua w swojej ofercie posiada wiele akcesoriów, a stacja zmiękczająca wody to ich najlepsze dziecko! Dostępna jest w dowch wariantach: ONE i NEOS. Wiadome jest to, że organizm człowieka składa się w 70% z wody, dlatego musimy zadbać o to, aby woda, którą spożywamy lub wykorzystujemy do celów gospodarczych, wyróżniała się najwyższą jakością. Stacja zmiękczająca wody Eraqua pozwala na to, że oczyszczanie i zmiękczanie wody jest tak proste i skuteczne, jak jeszcze nigdy nie było! Twarda woda jest bardzo szkodliwa dla sprzętów AGD, dlatego stacja zmiękczająca wody Eraqua jest świetnym rozwiązaniem!

Jak prawidłowo zmiękczyć twardą wodę w domowy sposób?

Jeśli po wykonaniu testu wynik wskazuje na wodę średnio twardą, twardą lub bardzo twardą, to warto zdecydować się na urządzenie, jakiem jest stacja zmiękczająca wody użytkowe i pitne Eraqua. Prawdą jest to, że twarda woda ma więcej składników mineralnych niż miękka, jednak jej wadami są m.in. tworzenie zacieków z kamienia osadowego, charakterystyczny smak, konieczność stosowania większej ilości detergentów czy przesuszanie skóry i włosów. Stacja zmiękczająca wody pitną i użytkową oraz przeznaczony jej filtr wodny skutecznie rozwiąże problem twardej wody i pozwolą cieszyć Ci się wszystkimi zaletami miękkiej wody.

Jak działa domowy test twardości wody?

Cały zestaw do domowego testu na twardość wody zawiera strzykawkę (5 ml), pojemnik na próbkę wody oraz płyn do mierzenia twardości wody. Trzema krokami, które należy wykonać, są: za pomocą strzykawki pobieramy 5 ml wody surowej, a następnie wlewamy ją do pojemnika na próbkę wody. Drugim krokiem jest zaaplikowanie kropelki płynu, dokładnie je odliczając do pobranej próbki. Trzecim i ostatnim krokiem jest stopniowe dodawanie kolejnych kropli do momentu uzyskania zielonego zabarwienia.

Co wyróżnia firmę Eraqua? Stacja zmiękczająca wody Eraqua

Firmę Eraqua wyróżnia to, że dziedzina, którą się zajmują, jest naprawdę wąska, dlatego są w stanie skupić się w 100% na potrzebach klientek i klientów, dostarczając produkty, które są przygotowane w możliwie najlepszy sposób. W każdej chwili możesz skontaktować się z pracownicami i pracownikami tej firmy, którzy z pewnością pomogą Ci w każdym problemie. Możesz się także z nimi skontaktować w sprawie pierwszego uruchomienia systemu, corocznego przeglądu lub po prostu kłopotów z urządzeniem.